Giriş Yap

  • E-mail / Kullanıcı Adı
  • Şifre

Feywild Şövalyesi Paketi'ni satın alarak elde edeceğiniz avantajlardan bazıları:

Ay Elfİ

Benzersiz Yolculuk Tutkusu ve Ay Elfi Esnekliği ırksal güçlerinin yanında istatistik bonuslarıyla da gelen oynanabilir karakter. Yuva yerleriniz olduğu sürece, istediğiniz kadar karakter yaratabilirsiniz!

Şafak Tekboynuzlusu

Neverwinter'da göreceğiniz en görkemli yaratık. Eşsiz görsel efektler ve animasyonlarla gelir. Hesabınızdaki her karakter üzerinde kullanılabilir.

Perİ Yoldaş

Savaşın tam ortasında size çok ihtiyacınız olan desteği sağlayacak olan saldırgan bir yoldaş. Hesabınızdaki her karakter üzerinde kullanılabilir!

Şanlı Aygümüşü Moda Setİ

En kaliteli elf kıyafetleri seti. Hesabınızdaki her karakter üzerinde kullanılabilir.

Toprakörgü Efsunu

Büyü yapılan nesne etrafında yapraklanan aura yaratacak ve saldırganları yerinde sabitleyebilme şansına da sahip bir zırh efsunu. Hesabınızdaki her karakter üzerinde kullanılabilir.

Toprak Taşı

Savunma ve Saptırma istatistiklerinizi geliştirirken, önünüzde ufak bir taşın uçmasına sebeb olan bir kolye mi? Hesabınızdaki her karakter üzerinde kullanılabilir.

Maceracının Yardımcı Paketİ

Maceranıza başlarken kullanabileceğiniz 6 değişik nesne içerir. Tek bir karakter için kullanılabilir.

600.000 Astral elmas

Oyun-İçİ Ünvan

Eşsiz “Feywild Şövalyesi” oyun-içi ünvanı

Forum Ünvanı

Benzersiz "Feywild Şövalyesi" forum ünvanı.

1 Ekstra Karakter Yuvası

© 2014 Hasbro, Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Dungeons & Dragons, D&D, Neverwinter, Forgotten Realms, Wizards of the Coast ve ilgili logoları; Wizards of the Coast LLC'nin, A.B.D. ve diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır ve izinsiz kullanılamazlar. Hasbro ve logosu; HASBRO, Inc. tescilli markalarıdır ve izinsiz kullanılamazlar.

Oyun geliştirmenin doğası gereği, bu sitede bulunan bilgi ve içerik oyun deneyiminin mümessili olmayabilir.