SHARANDAR

Yepyeni bir ilim, oluşumlar, bir zindan ve daha fazlasını içeren Neverwinter’in yeni bölgesi Sharandar ile Faerûn’u daha önce hiç yapmadığınız şekilde keşfedin!

Yoldaş Düzeyİnİ Yükseltme

Daha kalitelileri mevcut olsa bile, sıradan kalitedeki Köpeğinizden ayrılmaya dayanamıyor musunuz? Bu yeni özellik ile artık buna zorunlu değilsiniz çünkü yoldaşınızın kalitesini artırmak için Astral Elmaslar harcayabilirsiniz.

Senaryo Sİstemİ

Bu yeni meta-görev özelliği ile Malabog ve ordusuna karşı Iliyanbruen elfleri ile güçlerinizi birleştiririn. İlerledikçe, Sharandar’da yeni farklı bölgeleri açın!

Sürükle & Bırak 3D Edİtörü

Sürükle ve Bırak güncelleştirmesi ayrıca Foundry yazarlarına mülk özelliklerini düzenleme ve 3D Görüntüleyici Modu’ndan kendi seferlerindeki hemen hemen her mülkü yerleştirme veya hareket ettirmelerine olanak sağlar.

Sİlah Demİrcİlİğİ ve Esercİlİk

Yeni silahlar ve donanım işçiliği üzerinde duran bu iki yeni mesleği tecrübe edin. Nadir düşen nesneleri kullanarak, oyuncuların oyundaki en iyi silahlardan bazılarını işlemesi mümkün olacak.

Ay ve Güneş Elflerİ

Yeni elf ırklarından birini, zeka, zarafet ve esnekliğin örneği olarak oynayın! Her ikisi de benzersiz ırk yetkileri ve istatistik bonusu seçimi ile gelecek.

Feywild Sİlah Demİrcİlİğİ

Tümü eşsiz Feywild estetiğinden esinlenmiş, yepyeni bir öğeler cephaneliği toplamak için sabırsızlanın.

Alşapkalılar ve Fomorianlar

Fomorianlar, Underdark’ın yerlisi çirkin, deforme devlerdir. Sharandar’daki Malabog ve onun fomorian ordusuna, kötü fomorian efsunu ile dönüştürülen cüce Alşapkalılar eşlik ediyor.

1 2

ŞİMDİ YAYINDA!

Sharandar. Bir zamanlar Iliyanbruen’ın ay ve orman elf krallığının kalbiydi, ancak çok zaman önceleri ork orduları tarafından tahrip edildi. Savaşı kazanmalarına rağmen, Iliyanbruen halkı dağıldı. Birkaç orman elf topluluğu, artık Neverwinter Ormanı olarak bilinen yerde hayatta kaldı. Bu arada, ay elflerinin birçoğu Feywild’daki eski vatanlarına Sharandar’dan kalan parçaları taşımak için, güçlü bir büyü kullandılar.

Feywild’da, Iliyanbruenler atalarını uzun zaman önce Faerûn’dan kaçmak zorunda bırakan Feydark’lı aynı yaratıklar ile karşı karşıya geldiler. Fomorianlar, tepegözler, alşapkalılar ve troller Feywild ormanlarında hakimdiler ve elfler birçok savaştan sonra kendileri için Yeni Sharandar’ı güvenli hale getirdiler.

Yüzyıllar sonra, Feywild bir kez daha Faerûn ile uyumlu hale geldi. Yeni Sharandar’ın orijinal Iliyanbruen elflerinin torunları, onların mirasını almaya geri döndü. Dünyalar arasındaki fey geçişinden geçerek, geride bıraktıkları eski Sharandar kalıntıları ve elf akrabalarını aradılar.

Ama şimdi Feydark güçleri geri döndü. Kral Malabog önderliğinde, fomorianlar Yeni Sharandar’ı yok etme ve Neverwinter Ormanı içindeki fey geçişinin kontrolünü ele geçirmek istiyorlar. Iliyanbruenlı elfler kuşatılmıştı ve Malabog’a karşı mücadelede, müttefike ihtiyaçları vardır. Savaş çağrısına cevap verecek misiniz?